Hshare (HSR) Nedir?

Hshare, tüm farklı blockhain sistemlerini bir ara getirmekte olan ve dağıtık defterlere yönelik olarak faaliyet gösteren bir sanal kripto paradır. Başka bir şekilde açıklayacak olursak Hshare, kulanıcıların farklı platformlar arasından işlemlerininin yapılmasına imkan veriyor. Hcash vasıtası ile veri paylaşımı yapmak oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmekte. Ayrıca Hshare, oldukça güçlü güvenlik tedbirleri kullanmaktadır.

Hshare Özellikleri Nedir?

Çoğu yatırımcı analist kişilerin Hcash hakkında, blockchain ağları arasındaki veri alışverişini sağlayacak temel değerler arasında olacağını göstermekte. Hcash coin tarafından sağlanan bazı özellikler, diğer coinlerde olmamasından ötürü bu kripto parayı çok daha benzersiz kıldığını söyleyebiliriz. Bunlara örnek verecek olursak, Hshare coinin diğer yan zincir sistemleri ile bütün kripto paralar arasında sınırsız bir şekilde işlem yapabilme imkanına sahip olduğunu belirtelim. Bununla beraber ekosistemin geleceği hakkında olumlu yorumlar geleceğini de belirtmek mümkün.

Hcash, gizli bir kripto para olduğundan dolayı kullanıcılarını da gizlilik altına almakta. Zero Knowledge Proof ismindeki bir teknoloji ile kripto paralarını direkt olarak şifreleme yeteneğine sahip olmakla beraber, kullanıcılara tam olarak gizlilik sunmakta.

Hcash coini tanımlarken kullanılmış olan diğer tabirlerden biri de hibrit sözcüğüdür. Hcashin bu şekilde bahsedilmesinin nedeni ise  hem Proof of Work hem de Proof of Stake protokollerine sahip olup ikisini de kullanıyor olmasıdır. Hcash bu sayede müşterilerine, madenci ve gelirtirici kişiler için birçok coinin sunamadığı benzersiz imkanları sağlayarak kendine çekiyor.

Hcash (HSR) nereden alınır?

Piyasa sürülmesinin ardından çoğu kripro borsasından satın alınma imkanı sunan Hcash coin, türk kripto borsalar tarafından satın alınamamaktadır. Binance olmak üzere KuCoin, Gate.io, Bit-Z ve Cryptopia üzerinden de Hcash coinini satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.