KuCoin Türkiye Ödüllü Etkinlikleri

Size oturduğunuz yerden 100$ veya 50$ kazanacaksınız desek eminiz ki hepiniz dikkate dahi almadan geçip gidersiniz , ancak PolicyPal Network (PAL) KuCoin ile beraber yürüttüğü projede birkaç basit aşamayı geçen tüm kullanıcılarına bir süreliğine bu hediyeleri dağıtıyor desek ?

Geçtiğimiz günlerde global çapta adından söz ettiren büyük kripto para borsalarından birisi olan KuCoin’de listelenerek yatırımcılarına ışık veren PolicyPal Network (PAL) Türk yatırımcılarına özel müthiş kampanya ve yarışmalar ile Türk yatırımcılar arasında adından daha çok söz ettirecek gibi görünüyor.

Peki nedir bu PolicyPal Network (PAL) nedir? Kısaca açıklayalım. Modern sigorta sektörü, genellikle bir satış ekibi olmak üzere, bir aracı tarafından birbirine bağlanan iki yapısal bileşenden (taşıyıcılar ve poliçe sahipleri) oluşur. Küresel sigorta ekosistemi dünyanın ekonomisinin % 5,7’sini oluştururken, bu alanda bir yenilik eksikliği göze çarpmaktadır.

Bu durağanlık, Blockchain aracılığıyla yaratıcı işbirliği ile etkili bir şekilde ele alınabilen yapısal verimsizlikleri açığa çıkardı. PolicyPal Network , sigorta için blockchain teknolojisini kullanarak, poliçelerin satın alınmasını kolaylaştırmak için merkezi olmayan bir platform oluşturmak istiyor. Portal, ayrıca, fonların hızlı ve kolay bir şekilde ödenmesi için güvenli bir doğrulama noktası olarak tasarlanmış.

Gelişmekte olan dünyada banka hesabı ve sigortası olmayan çok sayıda insan olduğunu gözeten PolicyPAL Network (PAL) bu alanda bir ilke imza atarak Kripto varlıklarının güvenliği , Poliçe taleplerini basitleştirme ve Sigorta dolandırıcılığına karşı engelleyici büyük bir proje olanağı sunuyor.

Evet şimdi gelelim bu yarışmalara nasıl katılacağımıza ve aidroplardan nasıl faydalanacağımıza ;

Tüm yarışmalar PolicyPal Network (PAL) ‘un KuCoin ile özel olarak yürüttüğü proje sonucu sadece Türk kullanıcılarına özel KuCoin Telegram ve Twitter topluluklarında yayınlanıyor ve paylaşılıyor. Sizde vakit kaybetmeden kazanmak için hemen KuCoin Türkiye Resmi Telegram kanalını veya Twitter hesaplarını inceleyerek yarışmalara katılabilirsiniz.

KuCoin Türkiye Resmi Telegram Kanalı ; t.me/kucointurkiye

KuCoin Türkiye Resmi Twitter hesabı : https://twitter.com/KucoinT

PolicyPal Network (PAL) hakkında detaylı bilgi için : https://www.policypal.com/

Ve sizde hemen bir PAL yatırımcısı olmak istiyorsanız : https://www.kucoin.com/#/trade.pro/PAL-BTC

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.