Waltonchain Nedir?

Waltonchain, piyasayada çok kısa bir süredir bulunmasına rağmen oldukça büyük bir patlama gerçekleştirip, hızlı bir şekilde büyüme gösteren, arkası oldukça sağlam kripto paralardan biridir. Ağuston ayında adım atmış olduğu kripto para borsasında çok büyük bir ilerleme kaydeden Waltonchain, şuanki zamana baktığımızda ufak ufak yol kat ederek çok büyük bir gelir sayısına ulaştığını görebiliyoruz. Ocak ayının sonlarına doğru değerini, 800 milyon doları geçmiştir.

 

Waltonchain Hedefi Nedir?

Waltonchain ya da Walton Coin olarak adlandırılsa da tek bir kripto para olduğunu söyleyelim. İsmi yerine hedeflediği projeler çok daha fazla ilgi çekmekte. Yükselmesinin en büyük sebeplerinden biri ise ürünün üretiminden sonraki stok,lojistik,ürün takibinden kargolamaya kadar bütün aşamaları takip ederek ürün kaybını en az orana düşürmesidir. Bu sayede kargo ve siparişlerinizin anlık durumunu direk olarak görebiliceksiniz. Ancak bunlar şu anda sadece bir proje olmasından ötürü gerçek hayatta şuanda uygulamaya giren birşey olmadığını da belirtelim.

Proje olarak toplam yetmiş milyon Waltonchain üretilecek. Şu anda aktif olarak yaklaşık 25 milyon WTC piyada bulunmakta. Bazı durumlarda 1 milyar doları aşan piyasa değerine ulaşmış olsa da şuanda 900 milyon dolar seviyesinde seyrettiğini söylemek mümkün. Acele bir işiniz bulunmuyorsa bir miktar alıp kenarda bekletebilirsiniz. Dört ay içinde toplam 35 kat değerlenmiş olduğunu belirtmeden geçmeyelim. İlk zamanda 1 dolardan işlem görürken şuanda 37 dolara kadar çıkma başarısını elde etmiştir.

Waltonchain Piyasası Nasıldır?

En geniş hacim olarak değerlendirdiğimizde Binance borsasında görebilmekteyiz. Çeşitli araştırmalar sonucunda Walton coinin şuandaki Binance borsasına göre en hacimli kripto paralar arasında ilk onda olduğunu söylemekte fayda var. Sizde Walton coin alarak yatırımda bulunmak isterseniz elinizi çabuk tutun ve daha fazla değerlenmeden yatırımınızı yapmaya başlayın.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.