Genel

Axie Infinity Tokeni, 52 Haftanın En Düşük Seviyesine İndi

Coingecko’nun verilerine göre, Axie Infinity oyun ekosisteminin temelini oluşturan yerel tokeni AXS’nin, 52 haftanın en düşük seviyesi olan 8,58 doları gördüğü bildirildi.

Coinglass’ın verilerine göre , geçen hafta toplam 5,1 milyon dolarlık AXS vadeli işlem pozisyonları tasfiye edildi. Bu tasfiyelerin ortalama %37’si short pozisyonlardı, geri kalanın ise long pozisyonları olduğu belirtildi.

AXS’nin düşüşünün ardındaki birincil neden olarak, büyük olasılıkla, özel yatırımcıların bugün planlanan kilit açma ve dağıtım sürecinden sonra varlıklarını satacaklarına dair oluşan korkudan kaynaklandığı tahmin ediliyor.

Token Unlocks’tan alınan verilere göre, Axie’nin özel yatırımcıları ve danışmanları, 15 saatten kısa bir süre içinde 185,7 milyon doların biraz üzerinde değere sahip yaklaşık 21,543 milyon AXS jetonu (toplam arzın %7,979’u) alacağı bildirildi.

İlginizi Çekebilir:  Mastercard, Bankaların ve Diğer Finans Kurumlarının Kripto Para Ticaretini Kolaylaştırmak ile İlgili Programını Duyuracak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu