Genel

İflas Eden MT. Gox Borsası, Alacaklıların Geri Ödeme Yöntemi Seçmesi için Seçenek Sundu

İflas eden Mt.Gox borsası, alacaklıların bir geri ödeme yöntemi seçmesine ve alacaklı bilgilerini kaydetmesine olanak tanıyan yeni bir işlev yayınladı.

6 Ekim’de yayınlanan bir duyuruya göre, Mt. Gox rehabilitasyon sisteminin artık alacaklı geri ödeme sürecinde yeni bir işlevi var. Bu işlev, alacaklıların bir geri ödeme yöntemi seçmesine ve alacaklı bilgilerini çevrimiçi talep dosyalama sistemine kaydetmesine olanak tanıyor. Bu seçim ve kayıt için son tarih 10 Ocak olarak belirlendi.

Alacaklıların sisteme kaydolmak için oturum açmaları ve seçim ve kaydı kendilerinin gerçekleştirmesi gerekecektir. Son tarihe kadar bunu yapmamaları, erken toplu ödeme taleplerinin bir kısmı, banka havale ödemeleri veya bir fon transfer hizmeti sağlayıcısı aracılığıyla havale gibi geri ödemeleri alamayacakları anlamına gelecek.

Bildirim, Mt. Gox olayının büyük bir kısmının sona ermek üzere olduğunu gösteriyor. Bir alacaklı tarafından belirtildiği gibi, tüm fonların alacaklılara transfer edilmesi muhtemelen yıllar alabilir.

İlginizi Çekebilir:  Kripto Para Borsalarında Güvenli İşlem Yapmanın Yolları -2

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu