Kripto EtkinlikleriGenel

Kripto Ekipleri, Devcon Konferansı için Ziyaret Ettikleri Kolombiya’da Soyuldu!

Kripto geliştirici ekipleri, Ethereum Vakfı’nın önümüzdeki hafta Güney Amerika ülkesinin başkentinde başlayacak olan küresel konferansı Devcon’un beklentisiyle Kolombiya’nın Bogota kentine akmaya başladı.

Ethereum geliştiricileri, önümüzdeki hafta Kolombiya’nın başkentinde başlayacak olan Devcon konferansında güvenlik endişeleri hakkında dönen söylentilere yanıt verdi.

Pazartesi günü erken saatlerde Devcon katılımcılarının Bogotá’ya vardıktan sonra soyulduğu ve başka güvenlik sorunları yaşadığı söylentileri Twitter’da gündem oldu. Pazartesi sabahı, Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal, güvenlik endişeleri nedeniyle Devcon’a katılmayacağını açıkladı.

Ethereum çekirdek geliştiricileri ise konuyla ilgili söylentileri sansasyonel ve bölgeye seyahat edenlerin yaşadığı şeylerin abartıldığını söyleyerek reddetti. Ethereum çekirdek geliştiricisi Terence Tsao, Decrypt’e “Güvenlik sorununun insanların söylediği kadar kötü olduğunu düşünmüyorum” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilir:  MEV'in potansiyel zararlarını azaltmayı amaçlayan Flashbots'un Temsilcisi, Devcon Bogota'da Konuştu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu