Genel

Morning Consult Anketi, Kripto Para Sahibi Olan Amerikan Seçmenlerinin Büyük Oranda Demokratları Desteklediğini Gösteriyor

Morning Consult tarafından yürütülen ankete göre ABD seçimleri yaklaşırken , Nevada, New Hampshire, Pennsylvania ve Ohio’daki önemli Senato yarışlarında Web3 kripto para birimlerine sahip olan seçmenlerin büyük bir çoğunluğu Demokrat adayları destekliyor.

Ankette, Web3 seçmenlerinin yaklaşık yarısı, Demokrat Parti’nin Web3 ve kripto para birimi sorunlarını ele almak için daha iyi koşulları sağlayacağını düşünüyor. Kilit roldeki seçmenlerin yüzde on sekizi kripto para birimlerine ve dijital varlıklara sahip.

Yatırım şirketi Haun Ventures tarafından yaptırılan anket, sözde Web3 seçmenlerinin seçimleri etkileyebilecek güçte olduğunu gösteriyor. Anket katılımcılarının çoğunluğu (%55), kripto karşıtı bir adaya oy verme ihtimalinin daha düşük olduğunu belirtiyor.

Ara seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor ve seçimlerin 8 Kasım’da yapılması planlanıyor. Demokratların, Senato’nun kontrolünü elinde tutması bekleniyor, ancak Cumhuriyetçilerin Meclisi kazanması tercih ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  Kripto Paraların Geleceği Hakkında Yeni Tahminler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu