GenelNFT Haberleri

OpenSea’de Reddit Avatar NFT’lerine Talep Artıyor

NFT pazar yeri OpenSea’de, yakın zamanda başlatılan blockchain tabanlı Reddit avatarlarının satışı hızla yükseliyor. Avatarlar, platformun ana satış mağazasından daha çok rağbet görmekte.

İnternetin en bilinen platformlarından olan Reddit, NFT dünyasına bu sene Temmuz ayında, koleksiyonluk avatarları duyurarak katılmıştı. Ağustos ayında kullanıcıların erişimine sunulan avatarlar, yaratıcılarına satışlardan çoktan binlerce dolar kazandırıyordu.

Reddit Avatarları birkaç bağımsız sanatçı tarafından, Polygon blockchain ağı kullanılarak oluşturuldu. OpenSea’nin Ethereum, Polygon, Klaytn ve Solana blockchain’leri arasında zincirler arası transferlere de olanak sağlaması sayesinde, Reddit NFT’leri bu popüler NFT pazarında orijinal pazardan epey yüksek fiyatlara satılıyor.

Halihazırda Reddit Avatar mağazasında satışta bulunan NFT’ler, 5 dolar ile 49 dolar arasında listeleniyor. Burada 50 dolar ve üzerine listelenmiş NFT’ler ise çoktan satıldı. Bu daha değerli avatarlar OpenSea’de hala satışta, fakat Reddit’teki liste fiyatlarından çok daha yüksek fiyatlara alıcı buluyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Amerika Ekonomik Tarihi: Büyük Buhran ve Ekonomik Krizler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu