Genel

Skybridge Capital Kurucusu “Bir noktada, bir ayrışma yaşayacağımızı tahmin ediyorum”

Skybridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin ( BTC ), Solana ( SOL ) ve Avalanche ( AVAX ) gibi hisse senetleri ve kriptoların kritik bir katalizörün arkasında hisse senetlerinden ayrılacağını ifade etti.
Hedge fon CEO’su, kripto varlıklar ile Nasdaq gibi ana hisse senedi endeksleri arasında bir korelasyon olduğunu belirtti.

Bununla birlikte Scaramucci, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve Emtia ve Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) düzenleyici netliğinin kriptonun bağımsız hareket etmeye başlamasını sağlayan bir katalizör olabileceğini düşündüğünü söyledi.

Konuşmasının devamında CEO ” Bir noktada, bir ayrışma yaşayacağımızı tahmin ediyorum, ancak düzenleyici netlik elde edene kadar bu olmayacak, bu nedenle şu anda piyasa yükselirken, Bitcoin, Avalanche ve Solana gibi şeylerin hareket etmesi benim için şaşırtıcı değil.” açıklamalarında bulundu.

Beyaz Saray Eski İletişim Direktörü, CNBC ile yaptığı yeni bir röportajda , Federal Rezerv’in faiz oranlarını artırmayı büyük olasılıkla bitirdiğini ve bu ay 75 baz puanlık (bps) bir artış daha olsa bile piyasaların yükselebileceğini düşündüğünü ifade etti.

İlginizi Çekebilir:  Apple Inc'nin Tarihi ve Kuruluşu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu