Genel

Eski İngiliz Politikacı ve Yayıncı Nigel Farage, Bitcoin’in Avrupa’da Güvenilirliğinin Artacağını Belirtiyor

İngiltere’de siyasi parti eski başkanı ve yayıncı Nigel Farage’a göre, enflasyonun daha büyük bir sorun haline gelmesiyle, Bitcoin’in Avrupa’da daha iyi ve daha güvenilir bir takas aracı haline gelebileceğine inanıyor.

Farage’a göre Bitcoin’i ilk olarak 10 yıl önce finans piyasaları endüstrisinde çalışırken ve siyasete bulaşmadan önce keşfettiğini ayrıca “Finansal gelişme açısından her zaman piyasayı yakından takip etmişimdir. Bu yüzden bunu çok erken keşfedenlerden biriydim” diye ifade etti.

Politikacıya göre Bitcoin’in teknolojisini ve doğasında var olan özelliklerini daha da derinlemesine inceledi. Sonunda Farage, Bitcoin’in cazibesinin sabit arzıyla bağlantılı olduğunu fark etti. Yani, Bitcoin’in çekiciliği, altın standart çekiciliği gibiydi. Belirli bir adette ve sınırlı olduğunu ifade etti.

Farage, Bitcoin’i ve özelliklerini keşfetmesinin yanı sıra, Avrupa’da Bitcoin’in benimsenmesi açısından geleceğin nasıl olabileceğine dair görüşlerini de yer verdi.Ayrıca politikacı, Bitcoin’i verimsiz, maliyetli ve çok yavaş olarak nitelendirdiği bankacılık işlemlerine ayrıştırığını, Bu nedenle Farage, Bitcoin’in bu mevcut altyapıya kıyasla daha çekici hale geldiğine inanıyor.

İlginizi Çekebilir:  Kripto Para Yazılım Dillerindeki En İyi Pratikler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu