GenelAltcoin Haberleri

Mart Ayında Hacklenen Sky Mavis , Ronin Köprüsünün Güvenliği için Google Cloud ile Anlaşmaya Vardı

Uzak doğu başta olmak üzere kripto para dünyasında büyük ses getiren Axie Infinity oyunun yaratıcısı şirket olan Sky Mavis, Mart ayında Hack’lenen Ronin köprüsünün güvenliğini sağlama konusunda Google Cloud ile anlaşmaya vardığını açıkladı.

Mart ayında saldırıya uğrayan ve Ronin köprüsünden 600 milyon dolar değerinde kripto para çalınan Axie Infinity Sky Mavis, Google Cloud ile uzun dönemli bir anlaşma yaptı. Google Cloud; Animoca Brands, DappRadar ve Nansen ile birlikte bir nod havuzunda çalışan kurumsal doğrulayıcılardan bir tanesi olacak. Şirket, doğrulayıcı çalışma sürelerini izleme rolünü üstlenecek ve ağın toplu güvenliğine katkı verecek.

Google Cloud yöneticisi olan Ruma Balasubramanian da, Sky Mavis ile yapılan anlaşma aracılığıyla şirketin yol haritasındaki hedeflere daha hızlı ulaşmasının sağlanacağı, bununla yanında altyapı güvenliğinin elde edileceğini belirtti.

Konuya dair açıklama yapan Sky Mavis kurucu ortağı ve CTO’su Viet Anh Ho, işbirliği nedenlerinden biri olarak Google Cloud’un otomatik ölçeklendirme ve uygulama dağıtım özelliğini işaret etti.

İlginizi Çekebilir:  Çin'in E-ticaret Pazarı ve Büyüme Trendleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu