GenelBitcoin Haberleri

Nasdaq’ta Listelenen “HIVE Blockchain Technologies” Ethereum Alternatifine Geçiyor

En büyük madencilik şirketlerinden biri olan ve Nasdaq’ta listelenen HIVE Blockchain Technologies Ltd. şirketi Ağustos ayı rakamlarını açıkladı. Şirketten yapılan açıklamada “Ağustos ayı rakamlarımızı size açıklamaktan mutluluk duyuyoruz” denildi ve rakamların ne kadar iyi olduğuna vurgu yapıldı.

Vancouver merkezli şirket şu anda toplamda 3258 Bitcoin ve 5100 Ethereum’a sahip olduğunu açıklarken Ağustos ayında 290 Bitcoin ve 3010 ETH çıkarıldığını duyurdu. Şirket günlük 9.4 Bitcoin (yaklaşık 187 bin 500 dolar) ve 97 Ethereum ((yaklaşık 161 bin 500 dolar) üretildiğini belirtti.

Şirket ayrıca Ethereum ve Bitcoin madenciliğini de kendi üretim ve gelirleri açısından kıyasladı ve “HIVE Ethereum madencilik operasyonları, megawatt başına göre kıyaslandığında Bitcoin madenciliğinden 3-4 kat daha fazla gelir getirdi” denildi.

Şirket ayrıca Ethereum’daki PoS geçişine de değindi ve Merge güncellemesinin ardından Ethereum madenciliği yapılamayacağı için, GPU cihazlarla madenciliği yapılabilen diğer kripto paralara geçileceğini ve bunun araştırmasının da şimdiden başladığını duyurdu.

İlginizi Çekebilir:  Vitalik, Merge'e Hazır Olmak için Bellatrix Güncellemesi Yapılması Gerektiğini Hatırlattı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu