Genel

Eurasia Blockchain Summit, Avrasya’nın En Büyük Blockchain Zirvesini “Tersane İstanbul’da” Gerçekleştiriyor

Eurasia Blockchain Summit, Blockchain teknoloji devlerini, uluslararası yabancı yatırım şirketlerini, akademisyenleri, kripto meraklılarını ve geliştirici gruplarını 7-8 Ekim tarihinde Tersane İstanbul’da yeniden bir araya getiriyor.

Eurasia Blockchain Summit 2019 yılında düzenlenerek; 2000’den fazla katılımcı, 50’den fazla alanında uzman konuşmacı ve 75’den fazla sektörde lider markalarla iş birliği ile büyük yankı uyandırdı. 8-9 Ekim 2022 tarihlerinde Tersane İstanbul’da; ikincisi düzenlenecek olan Eurasia Blockchain Summit 2022, 5000’den fazla katılımcı ve dünyaca ünlü isimlerden oluşan konuşmacılarıyla, Avrasya’nın en büyük Blockchain zirvesi olarak farkını ortaya koyacak.

Eurasia Blockchain Summit zirvesinin ana başlıkları arasında; tüm dünyanın yoğun ilgisi bulunan Metaverse, Blockchain teknolojileri – ekosistemleri, NFT ve Web 3.0 yer alacak.Türkiye’nin dört bir yanından ayrıca Orta Asya, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinden, iş ve finans dünyasının önde gelen isimleri, yatırımcıları, Blockchain meraklıları, geliştiricileri ve girişimcileri bu zirvede buluşacak.

İlginizi Çekebilir:  Rusya, Kripto Paralara Karşı Tavrını Olumlu Yöne Çevirdi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu