Genel

MEV’in potansiyel zararlarını azaltmayı amaçlayan Flashbots’un Temsilcisi, Devcon Bogota’da Konuştu

Maksimum Çıkarılabilir Değerin (MEV) potansiyel zararlarını azaltmayı amaçlayan bir araştırma ve geliştirme kuruluşu olan Flashbots, Ethereum ve Ethereum sanal makine uyumlu blok zincirleri için MEV çıkarma konusundaki merkezileştirme ve sansür endişelerini gidermek amacıyla yeni bir proje ortaya çıkardı.

Bir Flashbots temsilcisi olan Philip Daian, Devcon Bogota’da, “SUAVE kod adlı projenin, kullanıcılar ve cüzdanlar için açık kaynaklı, MEV uyumlu, gizlilik odaklı, şifreli bir Mempool” olacağını söyledi.

Daian, “MEV’den yararlanan optimum kullanıcı yürütmesi sağlayacağız” dedi. “Dolayısıyla, kullanıcıların ticaretlerinde gerçekten en iyi performansı elde etmelerini sağlamak için MEV’yi uzun vadede bu merkezi olmayan motor olarak kullanacağız diye ifade etti.

Flashbots ekibinin bir yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı bir proje olan SUAVE’nin lansmanı, Flashbots’un rakiplerine yardım etmek anlamına gelse bile açıkça MEV’in gücünü dağıtmayı amaçlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Amerika Merkez Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Waller, Dijital Para Biriminin Doların Değerini Artırmayacağını Söyledi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu