Genel

Nansen Verilerine Göre, İflas Eden Celsius Network CEO’sunun Cüzdanından 1 Milyon Dolar Çıkış Gerçekleşti

Nansen tarafından yayınlanan verilere göre, Ekim ayının başından bu yana eski Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky’ye ait cüzdanlardan CEL ve USDC cinsinden yaklaşık 1 milyon dolar, UniSwap ve MetaMask’a gönderildi. Mashinsky’e ait cüzdanların, Celsius’un CEL tokeni ve Circle’ın USDC stablecoin’inin geçen ay altı cüzdanından çıktığını gösteriyor

YouTube’da kripto dolandırıcılığını ifşa eden bir Blockchain dedektifi olan Coffezilla, Mashinsky tarafından kontrol edilen ve geçen ay CEL ve USDC’de yaklaşık 225.376 $ hareket eden başka bir cüzdan tespit ettiğini iddia ediyor. Bu cüzdanın sahibi Nansen tarafından onaylanmadı, ancak zincir üstü veriler, onaylı bir Mashinsky cüzdanı tarafından finanse edildiğini gösteriyor.

Geçen hafta sonlarında , davayı denetleyen ABD İflas Yargıcı Martin Glenn, bağımsız bir denetçiye, Celsius’un mali yönetimini ve müşteri hesaplarını ele alışını ayrıntılarıyla anlatan bir raporu Kasım ayı ortasına kadar hazırlaması istendi. Bu rapor ile müşterilerin elindeki varlıkları ne zaman çekebileceklerine ilişkin programı belirleyeceği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir:  İngiltere Finansal Yürütme Kurulu Başkanı Rathi: Kripto Para ile İlgili Sert Düzenlemeler Yolda!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu