Genel

Ripple, NFT Oluşturucularının Projelerini Tamamlaması için 250 Milyon Dolarlık Hibe Programı Başlatıyor

Ripple, NFT içerik oluşturucularının XRPL’de NFT projeleri başlatmasına yardımcı olmak için 250 milyon dolarlık “Yaratıcının Fonu” üçüncü dalgasını başlatıyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamada hibe başvurusunda bulunmak için bir projenin dijital ve fiziksel ürünlere odaklanması, bağımsız olması, tamamlanmaya yakın olması ve özellikle XRP Ledger üzerinde uzun vadeli büyümeye odaklanmış olması gerekiyor. Projeler için finansman, proje gereksinimlerine ve vade düzeyine bağlı olarak 25.000 ABD Doları ile 250.000 ABD Doları arasında değişeceği belirtildi.

250 milyon dolarlık İçerik Oluşturucu Fonu, NFT endüstrisi hakkında bilgi edinmeye ve geliştiricilere ve içerik oluşturuculara sponsor olmaya yönelik bir programı finanse etmek için bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce Ripple tarafından başlatılmıştı. Ayrıca şirketin en büyük tutkusu, bu alanda NFT pazarının mutlak lideri Ethereum ile rekabet etmekti

Ürünlerini XRP Ledger üzerinde oluşturmak ve geliştirmek isteyen NFT içerik oluşturucuları için mali teşviklere ek olarak Ripple, bu yeni dijital alanda blockchain teknolojisi gelişimini de teşvik ediyor.

İlginizi Çekebilir:  STEPN Cyberport’ta İlk Fiziksel Ofisini Kuruyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu