GenelAltcoin Haberleri

Web3 Oyun Geliştiricisi Revolving Games, 25 Milyon Dolardan Fazla Yatırım Topladı

Web3 oyun geliştiricisi Revolving Games tohum yatırım turlarını tamamlayarak 25.2 milyon dolar toplamayı başardı. Şirkete yatırım yapan firmalar içerisinde, bir başka oyun geliştiricisi olan Animoca Brands, kripto para tabanlı yatırım firması Pantera Capital, Polygon ve Dapper Labs de bulunuyor

Blok zinciri tabanlı oyun geliştirme şirketi Revolving Games iki tohum yatırım turunda 25 milyon dolardan fazla yatırım aldı. Bir ön-tohum turunda 12 milyon dolar, diğer tohum yatırım turunda ise 13.2 milyon dolar toplayan şirketin destekçileri arasında Pantera Capital, Animoca Brands, Polygon, Dapper Labs ve Grand Theft Auto yaratıcısı Dan Houser de bulunuyor.

Konuyla ilgili konuşan Sandbox’ın en büyük hissedarı konumundaki Animoca Brands şirketinin kurucu ortağı Yat Siu da “Heyecan verici ve benzersiz oyun deneyimlerinden oluşan gerçek bir web3 ekosistemi oluşturma konusunda tutkulu insanlarız. Bizim tutkumuzun Revolving Games şirketinde de olduğunu görmek çok güzel” dedi.

Bilindiği üzere Revolving Games şirketi, AAA Oyunları adı verilen kategoride uzmanlaşmış bir şirket… AAA kategorisi Grand Theft Auto, Halo ve Call of Duty gibi yüksek bütçeli ve profilli oyunların sınıflandırılması için kullanılıyor.

İlginizi Çekebilir:  Fransa'da Borsanın Ekonomiye Olan Rolü

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu