GenelEthereum Haberleri

En Büyük NFT Pazar Yeri Olan OpenSea, ETHPoW Ürünlerini Listeleyecek Mi?

En büyük NFT pazar yeri olan OpenSea, Ethereum güncellemesi Merge konusundaki duruşuyla ilgili bilgi verdi. Platform ETHPoW ürünlerinin OpenSea’de desteklenmeyeceğini belirtti.

Ethereum’da merakla beklenen Merge güncellemesinde artık son viraja girilirken borsa ve diğer platformların bu konuya bakış açıları da netleşmeye başladı. Özellikle madencilerin ETHPoW adı da verilen bir çatallanma yoluna gitmesi beklenirken birçok şirket ise Proof of Stake sistemine destek verecek.

Bu şirketlerden biri de en büyük NFT platformu OpenSea oldu. Firmanın resmi twitter hesabından yapılan açıklamada “Sadece Proof of Stake zincirine güncellenmiş olan NFT2’leri destekleme konusunda kararlıyız. Muhtemel çatallanmalar konusunda spekülasyona izin vermeyeceğiz” denildi.

Elde edilen verilere göre bugüne kadar OpenSea üzerinde toplamda 31 milyar dolarlık Ethereum tabanlı NFT işlemi yapıldı. Diğer blok zincirleri üzerindeki NFT hacimlerini kat be kat aşan bu rakamın tamamın Ethereum’un PoW sistemiyle çıkarılmış NFT’lerdendi.

İlginizi Çekebilir:  Eski İngiliz Politikacı ve Yayıncı Nigel Farage, Bitcoin'in Avrupa'da Güvenilirliğinin Artacağını Belirtiyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu